facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0770 Large     W czwartek 6 czerwca br. na stadionie sportowym w Postominie podsumowano kolejną edycję Czwartków Lekkoatletycznych - sezon 2018-2019. Uczniowie Szkół Podstawowych z terenu gminy Postomino czterokrotnie rywalizowali w konkurencjach tj. : skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, biegi na dystansach: 60m, 300m 600m i 1000m. Warunkiem sklasyfikowania było uczestnictwo w minimum 2 zawodach. Poniżej przedstawiamy wyniki z podziałem na konkurencje i kategorie wiekowe. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

 

 

"Zawody zorganizowane dzięki dofinansowaniu i współpracy z Gminą Postomino"

 

Postomińskie Czwartki Lekkoatletyczne - sezon 2018/2019
NAGRODZENI
(UDZIAŁ MINIMUM W 2 ZAWODACH)

 

SKOK W DAL:

DZIECZĘTA 2006:

1. HUTMAN ADRIANNA - SP STANIEWICE
2. GRZEBIELUCHA PATRYCJA - SP STANIEWICE
3. WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA - SP PIESZCZ

CHŁOPCY 2006:

1. SZLAWSKI PATRYK - SP STANIEWICE
2. KUREK MICHAŁ - SP POSTOMINO
3. JANIK DANIEL - SP STANIEWICE

DZIEWCZĘTA 2007:

1. CZARNUCH HANNA - SP STANIEWICE
2. SŁODZIŃSKA AMELIA - SP PIESZCZ
3. PAKOS ANNA - SP PIESZCZ

CHŁOPCY 2007:

1. JANIK ALAN - SP PIESZCZ

DZIEWCZETA 2008 i młodsze:

1. MORAWIEC ZUZANNA - SP STANIEWICE
2. LACH EMILIA - SP STANIEWICE
3. WŁODARCZYK MAJA - ZSS KORLINO

CHŁOPCY 2008 i młodsze:

1. BUDNY MATI - SP JAROSŁAWIEC
2. KOBA FRANCISZEK - SP JAROSŁAWIEC
3. SIWEK ANTONII - SP JAROSŁAWIEC

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

DZIEWCZĘTA 2006:

1. KOWAL WIKTORIA - SP PIESZCZ
2. KAMYSZEK OLIWIA - SP POSTOMINO

CHŁOPCY 2006

1. NOWOWIEJSKI ADRIAN - SP JAROSŁAWIEC
2. STASZCZAK IGOR - ZSS KORLINO
3. TAMA MICHAŁ - SP JAROSŁAWIEC

DZIEWCZĘTA 2007:

1. TUWALSKA DOMINIKA - SP PIESZCZ
2. WÓDCZAK ROZALIA - SP POSTOMINO
3. BRZOSTOWSKA ZUZANNA - SP POSTOMINO

CHŁOPCY 2007:

1. ROGOWICZ WOJCIECH - SP JAROSŁAWIEC
2. WIECZORKIEWICZ TOMASZ - SP JAROSŁAWIEC
3. MYSTKOWSKI ADAM - SP JAROSŁAWIEC

DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze:

1. KACPRZAK GABRIELA - SP PIESZCZ
2. KAPICA PATRYCJA - SP JAROSŁAWIEC
3. SOWIŃSKA MAJA - SP JAROSŁAWIEC

CHŁOPCY 2008 i młodsi:

1. FRANCZAK KACPER - SP STANIEWICE
2. MISZCZAK DAWID - SP STANIEWICE
3. WITOŃ JAKUB - SP STANIEWICE

SKOK WZWYŻ:

CHŁOPCY 2007:
1. LAWRYNOWICZ EMIL - SP POSTOMINO
2. WIDAWSKI FILIP - SP POSTOMINO

BIEG NA DYSTANSIE 600m DZIEWCZĄT:

DZIEWCZĘTA 2007
1. BRZOSTOWSKA ZUZANNA - SPO POSTOMINO

DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze

1. KAPICA PATRYCJA - SP JAROSŁAWIEC
2. SOWIŃSKA MAJA - SP JAROSŁAWIEC
3. BOROWSKA NATALIA - SP JAROSŁAWIEC

BIEG NA DYSTANSIE 1000m CHŁOPCÓW:

CHŁOPCY 2007:

1. LAWRYNOWICZ EMIL - SP POSTOMINO
CHŁOPCY 2008 i młodsi
1. SIWEK ANTONII - SP JAROSŁAWIEC

BIEG NA DYSTANSIE 300m:

DZIEWCZĘTA 2006:

1. KOWAL WIKOTRIA - SP PIESZCZ
2. ZAWISTOWSKA WIKTORIA - SP POSTOMINO
3. GRZEBIELUCHA PATRYCJA - SP STANIEWICE

CHŁOPCY 2006:

1. KUREK MICHAŁ - SP POSTOMINO
DZIEWCZĘTA 2007:
1. CZARNUCH HANNA - SP POSTOMINO
2. TUWALSKA DOMINIKA - SP PIESZCZ

CHŁOPCY 2007:

1. WIDAWSKI FILIP - SP POSTOMINO
2. JANIK ALAN - SP PIESZCZ
3. MYSTKOWSKI ADAM - SP JAROSŁAWIEC

DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze:

1. LACH EMILIA - SP STANIEWICE

CHŁOPCY 2008 i młodsi:

1. WITOŃ JAKUB - SP STANIEWICE
2. FRANCZAK KACPER - SP STANIEWICE
3. MISZCZAK DAWID - SP STANIEWICE

BIEG NA DYSTANSIE 60m:

DZIEWCZĘTA 2006:
1. HUTMAN ADRIANNA - SP STANIEWICE
2. KAMYSZEK OLIWIA - SP POSTOMINO

CHŁOPCY 2006:

1. SZLAWSKI PATRYK - SP STANIEWICE
2. NOWOWIEJSKI ADRIAN - SP JAROSŁAWIEC
3. JANIK DANIEL - SP STANIEWICE

DZIEWCZETA 2007:

1. WÓDCZAK ROZALIA - SP STANIEWICE
2. SŁODZIŃSKA AMELIA - SP PIESZCZ
3. PASTERNAK DARIA - SP PIESZCZ

CHŁOPCY 2007:

1. ROGOWICZ WOJCIECH - SP JAROSŁAWIEC

DZIEWCZĘTA 2008 i młodsze:

1. MORAWIEC ZUZANNA - SP STANIEWICE
2. KACPRZAK GABRIELA - SP PIESZCZ
3. WŁODARCZYK MAJA - ZSS KORLINO

CHŁOPCY 2008 i młodsi:

1. BUDNY MATI - SP JAROSŁAWIEC
2. KOBA FRANCISZEK - SP JAROSŁAWIEC
3. NARKIEWICZ FILIP - SP STANIEWICE

100% FREKWENCJI

BUDNY MATI - SP JAROSŁAWIEC
CZARNUCH HANNA - SP STANIEWICE
FRANCZAK KACPER - SP STANIEWICE
GRZEBIELUCHA PATRYCJA - SP STANIEWICE
HUTMAN ADRIANNA - SP STANIEWICE
KACPRZAK GABRIELA - SP PIESZCZ
KAPICA PATRYCJA - SP JAROSŁAWIEC
KOBA FRANCISZEK - SP JAROSŁAWIEC
KOWAL WIKOTRIA - SP PIESZCZ
MAJROWSKI MICHAŁ - SP PIESZCZ
MAZUREK DOMINIK - SP STANIEWICE
MORAWIEC ZUZANNA - SP STANIEWICE
SIWEK ANTONII - SP JAROSŁAWIEC
SZLAWSKI PATRYK - SP STANIEWICE
TUWALSKA DOMINIKA - SP PIESZCZ
WITOŃ JAKUB - SP STANIEWICE
ZAWISTOWSKA WIKTORIA - SP POSTOMINO